Міжнародна авторська школа
Академія Крою УніМеКС
Академія Крою УніМеКС
Академія Крою УніМеКС
Метод УніМеКС
У 2008 – 2009 рр, після 15-річної роботи з методом «Любакс» і в розвиток цього методу, Лариса Володимирівна Дніпровська розробила авторський метод «УніМеКС». Метод крою «Унімекс» - це перша українська методика, визнана на рівні світових методик крою, що підтверджено патентом на корисну модель UA №30532 (25/02/2008) і патентами на винахід (на світову новизну) UA №85795 (25/02/2009) и UA №93615 (25/02/2011)
В чому відмінності методу «Унімекс» від методу «Любакс»?
В «Любаксі» близько 10 формул. В методі «Унімекс» - 2 формули.
Мета «Любакс» - надати можлівість кроїти, не торкаючись до фігури. У методі "Любакс" все вирішує конструктор одягу. У нього є базова схема на умовно типову фігуру - еталон і близько 20 коригувань, які він повинен правильно застосувати для того, щоб змінивши викрійку еталона, отримати точний крій на конкретну фігуру. Мета «УніМеКСу» - зробити крій автоматично точним всього за сімома знятими мірками. У методі "Унімекс" повинен думати не конструктор, а схема побудови. Потрібно тільки підставляти свої дані в готову схему і за кілька хвилин отримати автоматично точний крій, який не потребує підгонки по фігурі.
У методі «Любакс» обов'язковою умовою є розвиток окоміру. У методі «Унімекс» окомір може взагалі бути відсутнім - є основні 7 мірок, які позбавляють учня від цього.
У «Любакс» немає конструктивного з'єднання ліфа з спідницею, в «Унімексі» - чітка схема побудови, що враховує будь-які відхилення фігури від стандарту.
У «Унімексі» побудову нагрудної виточки закладено в схему побудови і автоматично враховує будь-який розмір грудей (маленький, великий, середній), сутулу або розгорнуту поставу, в «Любакс» - це спеціальні коригування, з використанням 3 формул.
У «Любакс» за основу прийнята фігура-еталон і коригування до базової фігурі, в «Унімексі» немає поняття базової фігури, немає поділу на типажі фігур - половина цих коригувань закладена в схему побудови і крій автоматично викладається на будь-який тип фігури.
У методі «Унімекс» універсальний рукав, який підходить як для стандартної, так і для нестандартної руки і з'єднується з проймою по контрольних точках. Вшити рукав в пройму в методі УніМеКС - справа 5 хвилин.
Нехай ті, хто хоче навчитися кроїти, роблять це з меншою кількістю зусиль. Так замислювався і здійснювався метод «Унімекс». Він створювався як природний розвиток клієнтоорієнтованих методик - Бочкарьової, «Любакс» та інших.
Це абсолютно не означає, що метод «Унімекс» краще або гірше методу «Любакс», що намагаються довести фанати будь-якої системи крою.
Він просто вирішує для тих, хто хоче навчитися кроїти, іншу задачу:як, вимірявши всього 7 мірок, абсолютно позбутися від формул і звести до мінімуму самостійне втручання людей в крій. Тобто задача методу «Унімекс» - зробити крій з автоматично внесеними коригуваннями для нестандартних фігур. Саме до цього прагне автор методу «Унімекс» Дніпровська Л.В.
Мета автора методу - створити найбільш просту і точну універсальну методику швидкісного крою для роботи з клієнтом. Для людей, що не володіють розвиненим окоміром і прагнуть працювати на новому рівні майстерності.
За методом "Унімекс" працюють ательє, дизайнерські студії, розробляються лекала для промислового виробництва. Але, головне - звичайні люди різних професій легко освоюють крій на індивідуального клієнта за дуже короткий час.
Про автора
Лариса Володимирівна Дніпровська в 1985р. закінчила гірничорудний інститут за спеціальністю «інженер-будівельник». У 1991-му році в московському концерні «Краса і мода» отримала спеціальність "кравець легкого одягу". Дизайнер, модельєр-конструктор, випускниця першого випуску авторської школи «Любакс» (1991 рік), Університету Технологій та Дизайну (2009р, спеціальність художник -. конструктор, дизайнер одягу). Викладач моделювання та конструювання одягу методом "Любакс" з 1991 року. Керівник Алтайського представництва авторської школи «Любакс» (1991 - 1992 рр), Донбаського представництва (1992 - 2000 рр), українського центру «Любакс - Україна» (з 2000 року). Працювала також головним редактором газети, ведучою жіночих передач телерадіокомпанії «Луч». Член Спілки Журналістів України, член міжнародної асоціації «Союз дизайнерів».
Неодноразовий учасник і лауреат регіональних, загальнонаціональних та міжнародних конкурсів дизайнерів.
У 2012 році в Міжнародному Університеті Фундаментального Освіти (МУФО) захистила дисертацію на тему "Універсальний особливоточний швидкісний метод конструювання одягу Унімекс" і отримала звання доктора наук (DPh) в області "Мистецтвознавство" за спеціальністю IHAC 35.005 “Технічна естетика; дизайн; мода”.
Автор монографії "Універсальний метод швидкісного крою Унімекс: елементарно про складне". Автор патенту на корисну модель і трьох патентів на світову новизну.
Контакти Академії Крою УнімеКС
Найлегший спосіб зв'вязатися з нами - телефон. На єдиный номер +38(067)779-80-48 можно телефонувати як з мобільних і стаціонарних телефонів, так і через меседжери Telegram, WhatsApp, Viber.
Звертаєм особливу увагу на те, що інші контактні телефони, на які Ви могли нам телефонувати раніше - а саме номери (066)873-42-67 і (093)026-70-17, а також телефони региональних менеджерів тимчасово не працюють (навіть якщо Ви зустрінете один з них на окремих сторінках сайту, мап або соціальних мереж).
Ви також можете зателефонувати нам через Скайп - наш им'я unimecs2012.
Найбільш нідійний засіб зв'язку з нами - електронна пошта. Пишить нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Якщои Вам буде потрібно знайти нас в одному з міст, в яких працюють наші представництва (філії), скористайтесь пунктом меню "Міста" на нашому сайті або наступними мапами - схемами:
Історія Академії Крою
Авторська школа «Академія Крою Унімекс» свою історію розпочала з авторської школи «Любакс». Школа «Любакс» заснована у Москві у 1988 році. Тоді, після створення методу швидкісного крою Любові Аксьонової та низки публікацій у центральних друкованих та електронних виданнях, метод став популярним у Радянському Союзі. З огляду на популярність авторської школи «Любакс», по всій країні створюються студії «Любакс». Перші студії в Україні створюються на Донбасі (Луганськ, Красний Луч), Кривому Розі, Чернігові.
У 2003 році Кривий Ріг стає столицею методу Любакс в Україні. Очолювана з 1993 року Ларисою Дніпровською студія (м. Красний Луч, Антрацит, Луганськ, Кривий Ріг) набуває прав Всеукраїнського Центру «Любакс-Україна». Його філії – представництва створюються у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Одесі, Кременчуці, Криму, Донецьку.
У 2005 році у Кривому Розі за участю Любові Яківни Аксьонової проходить конкурс – фестиваль «Шиєм методом Любакс», у якому в різних номінаціях брали участь як професіонали, так і новачки крою та шиття з різних міст України. У тому ж році за колекцію «Перлина» наша випускниця Ніна Коваль отримала диплом «Кутюр'є 2005 року».
У 2006р. колекція «Смугастий рейс» Лариси Дніпровської стала лауреатом Криворізького та Дніпропетровського конкурсу «Золота голка».
У 2007р. колекція того ж автора «Файна-Украйна» відзначена В'ячеславом Зайцевим як найкраще застосування народних мотивів у сучасному костюмі на конкурсі «Текстиль та мода» у Донецьку.
У 2008р. Аліна Хрипко та її колекція «Ехо Ніла» увійшла до двадцятки найкращих колекцій молодих дизайнерів України на конкурсі «Краса та мода».
У 2008р. В Україні Ларисою Дніпровською розроблено та запатентовано на рівні світової новизни метод УніМеКС – універсальний швидкісний метод крою одягу. На основі методів Любакс, Унімекс, методу наколки, елементів методів Мюллера, інших методик крою, Всеукраїнський центр авторської школи «Любакс» – центр «Любакс-Україна» у 2009 році переростає до «Академії крою Унімекс», де учні будь-якого віку та рівня підготовки можуть навчатися передовим, найбільш підходящим для кожного методикам крою і моделювання одягу.
Того ж року Андре Тан звернувся до «Академії крою» із проханням надати конструктора для передачі «Pro-Fashion» Випускниця київської філії авторської школи Юлія Білецька взяла участь у передачі як провідний конструктор.
У 2009 році в ательє «Санвей» під керівництвом Лариси Дніпровської та Олени Синіциної була відшита чоловіча лінія колекції Андре Тана «Ластівки» з успіхом показана на «Сезонах моди».
Того ж року Ларисою Дніпровською було розроблено жіночу лінію для італійської торгової марки «Folgore Milano».
У 2013р. в ательє «Унімекс» було відшито колекцію Братів Чуйко – Олександра та Сергія, яка стала лауреатом у конкурсі «Автограф» у Києві.
Того ж року випускниця школи Тетяна Авраменко перемогла у конкурсі «Плаття для Оксани Марченко», найпопулярнішої на той час телеведучої. Її сукня з павиче пір'я здивувала всю Україну.
Українські дизайнери добре знають нашу школу завдяки праці наших учениць, які стали конструкторами в Андре Тана, Вікторії Барон, Наталії Литовченко, Вікторії Краснової.
Випускники школи часто – звичайні люди різних професій, які втілюють свою мрію навчитися кроїти та шити за короткий час.
Щорічно в «Академії крою Унімекс» відбуваються конкурси-фестивалі «Червона доріжка», де випускники школи демонструють свої роботи як результат навчання в авторській школі.
Фестиваль моди "Червона доріжка-2013"
Фестиваль моди "Червона доріжка-2014"
Фестиваль моди "Червона доріжка-2015"
«Фестиваль моди "Червона доріжка-2016».
«Фестиваль моди "Червона доріжка-2018».
«Фестиваль моди "Червона доріжка-2019».
«Фестиваль моди "Червона доріжка-2020».
Учні та випускники школи часто - професіонали, або стають ними під час навчання. Вони працюють конструкторами одягу у відомих дизайнерів (Андре Тан, Влада Литовченко, Вікторія Барон та ін.). Часто працюють самостійно, відкривають свої торгові марки або співпрацюють із торговими марками.
Наприклад, у 2014 рік. Світлана Мойсіяха – досвідчений конструктор та технолог, розробила лекала та відшила колекцію для українського бренду «MOBEUS».
У 2019 році на конкурсі «Автограф», Ганна Клопова, випускниця Київського представництва "Академії крою "УніМеКС", з колекцією «FallColors» здобула перемогу.
Девіз школи - «Прийди і порівняй». Наша місія – створити найпростішу, найшвидшу і найточнішу методику швидкісного крою Унімекс, дати учням найпростіше рішення будь-якого поставленого завдання у створенні одягу та зробити його універсалами крою. <- Наша задача - створити кращу школу конструювання та дизайну одягу. Мета школи - дати учням найбільш просту і точну методику швидкісного крою. Завдання – створити найкращу школу конструювання та дизайну одягу.-->
За 30 лет работы мы стали Международной авторской школой с 15 филиалами, онлайн обучением и тысячами благодарных учеников во всем мире
Этому есть 5 причин
Только у нас САМАЯ ЭФФЕКТИВНАЯ авторская МЕТОДИКА КРОЯ «УнимеКС», с которой вы быстро научитесь по одной схеме быстро и легко без формул строить идеально-точные выкройки на любые фигуры за 5 минут
АВТОРСКИЕ УЧЕБНЫЕ МАТЕРИАЛЫ,
подтвержденные тремя патентами «на мировую новизну», благодаря которым вы будете кроить и шить без примерок или одной примеркой на себя и клиентов, а также по фото и скайпу
ЭКОНОМИЯ ВРЕМЕНИ И ФИНАНСОВ
занятие у нас = 10 занятиям обычных курсов
ПРОФЕССИОНАЛ ЗА 16 ШАГОВ - ЭТО РЕАЛЬНО ТОЛЬКО С НАМИ
Стать самому себе кутюрье или открыть свой бренд , работать с известными дизайнерами еще во время обучения - с нами это не фантастика, а реальность. Для нас не важно - профессионал вы или человек, далекий от кроя и пошива. Мы гарантируем результат для каждого. Метод «УниМеКС», которому мы обучаем, дает мгновенный результат уже с первого занятия: 3 занятия - и вы кроите любые юбки, два занятия - любые брюки, еще 3 занятия - и сотни блузок, платьев, пиджаков и пальто на мужские, женские и детские фигуры. Еще 8 занятий - и вы можете открывать свой бренд, кроить по фото, воплощать самые смелые идеи и мечты. И только вам решать - для себя или для своих клиентов. Мы - самый короткий и профессиональный путь освоения кроя.
ТОП преподавателей - практиков с многолетним опытом работы
гарантией результата для любого человека и огромной любовью к своим ученикам. Вы попадаете в мир, где вас любят и ждут