+38(067)779-8048 mail@uni-mecs.com

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

Міжнародна авторська школа

Академія Крою УніМеКС

Академія Крою УніМеКС

Академія Крою УніМеКС

Лариса Володимирівна Дніпровська

Головне – це бути захопленим і хотіти зробити це життя кращим. А для цього потрібно, на мою думку, постійно вчитися чомусь цікавому, бути допитливим і ніколи не опускати руки. Головне, це не те, ЩО ти робиш, а ЯК ти це робиш.

Я вже давно людина, яка «захворіла» на крій і шиття. Захворіла настільки, що заражаю цією «епідемією крою» дуже багатьох людей - спочатку в Україні, а зараз завдяки інтернету вже й за її межами.

Можливість кроїти легко і просто, практично без формул і обчислень, дуже мало аналізуючи фігуру і всього за сімома основними мірками отримати чітку основу на найскладнішу і нестандартну фігуру. Фантастика? Ні. Крій «Унімекс» (універсальний метод швидкісного крою) швидкий, точний, доступний для розуміння будь-якої людини – чи то конструктор одягу, чи дилетант.

Коли закрійник творить (а саме для творців і майстрів своєї справи цей метод), він має розслабитися та отримувати задоволення. Коли дилетант стає творцем - він повинен освоювати професію жартома, не напружуючись і отримуючи від цього насолоду. Творіть та насолоджуйтесь. На допомогу Вам – нова універсальна методика швидкісного крою «Унімекс».

Керівник авторської школи «Академія крою Унімекс», модельєр-дизайнер Лариса Дніпровська.

дизайнер Лариса Дніпровська Любакс Унімекс